NABÍDKA ČETBY PRO OBDOBÍ, KDY JE TÉMĚŘ VŠE ZAVŘENO

Ve farní knihovně nemáme jen knihy s duchovní tématikou, mezi kterými se také dají nalézt čtivé skvosty, ale i klasickou beletrii, knižní rozhovory se zajímavými osobnostmi, psychologii (rady maminkám i tatínkům jak zvládnout život v rodině, období mateřské dovolené, problémy s výchovou a se závislostmi a podobně). Dále také knihy o zajímavých místech, umění, historii, tradicích, čtivě zpracované životy svatých a mnoho dalších.

V této době nemůžeme mít pravidelnou otvírací dobu knihovny, ale knihy si můžete vybrat on-line v knihovně na stránkách naší farnosti, nebo vám mohu poradit s výběrem individuálně a knihy připravit k vyzvednutí v dohodnutou dobu. V případě zájmu můžete zavolat na tel. č. 770 637 047

Dagmar Fiedlerová