Otázky farní synodální cesty

Dnešním dnem vrcholí příležitost vhodit odpovědi na některé otázky farní synodální cesty. Kdo jste tak neučinili a rády byste, můžete až do čtvrtka zaslat emailem. Jde o tyto okruhy:

·        Co si myslíš o fungování farnosti ve Stěbořicích?

·        Cítíš se být farníkem, který může něco ovlivnit? Kdybys chtěl něco změnit ve farnosti, jak bys postupoval?

·        Kdo podle tebe nejvíce řídí farnost? Myslíš si, že za život farnosti musí odpovídat pouze kněz?

·        Máš na srdci určitou věc, kterou chceš vyřešit, nesouhlasíš s ní, vadí ti v životě farnosti?

·        Co vidíš na naší farnosti jako plus, v čem je naše farnost dobrá?

·        Podílel ses na životě farnosti (například tvorbou programu/nějaké akce)? Jakou s tím máš zkušenost? Z jakého důvodu jsi se aktivněji do života farnosti nezapojil?

·        Chybí ti ve farnosti nějaké společenství? Snažil by ses o možnost fungování nového společenství? (společenství manželů, laiků apod.)

·        Jaké jsou tvé představy a očekávání o působení a poslání pastorační rady farnosti?

·        Další myšlenky a nápady …

recloklement@gmail.com